Yohimbine HCL – czy warto stosować?

Yohimbine, czyli po polski Johimbina to roślina występująca na obszarze Afryki oraz Azji. Jest wyjątkowe działanie na ludzki organizm jest popularne głównie z uwagi na silną poprawę wydolności seksualnej. Roślina została oczywiście odkryta w pierwszej kolejności przez plemiona, które zamieszkiwały obszar jej występowania. Wiele z nich stosują po dziś dzień, jako wyjątkowo skuteczne naturalne lekarstwo na szereg schorzeń oraz dolegliwości od gorączki przez choroby serca aż po środek znieczulający.

Johimbina a spalanie tłuszczu?

Obecnie Yohimbine jest stosowane także w medycynie zachodniej głównie, jako afrodyzjak oraz lek na potencję. Warto także przypomnieć, że ma ono działanie wspierające spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to bardzo skuteczny środek, które pomoże w redukcji tłuszczy przede wszystkich, z najbardziej „trudnych” partii ciała. Mowa tu głównie o udach oraz brzuchu. Trzeba jednak pamiętać, że Yohimbine można uzyskać tylko na receptę. Ponadto stosowanie leki na potencję, jako środka odchudzające może być przyczyną wielu skutków ubocznych.

1 thought on “Yohimbine HCL – czy warto stosować?

  1. moim zdaniem zdecydowanie nie warto! jest to bardzo mocna, niebezpieczna substancja, po którą najczęściej sięgają osoby nie mające zupełnie pojęcia jak yohimbina działa, widziałam nie raz jak yohimbinę stosują otyłe osoby, z wysokim poziomem tkanki tłuszczowej liczać na spektakularne efekty, a potem jedynie narzekające na ich brak ,a jedynie skutki uboczne np. drżenie rąk, nagłe zimne poty, podwyższone ciśnienie itp. Nie masz pojęcia o yohimbinie i jej działaniu – to jej nie kupuj, wypróbuj dobry i skuteczny spalacz tłuszczu, który nie powoduje skutków ubocznych u osob zdrowych jak na przyklad http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Burn4All-opis34715.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *